Украина | СНГ | В мире | Транспорт | Технологии | Политика | Проишествие | Криминал | Спорт | Общество | Видео

Весняно-літній чемпіонат Черкащини-2021 «Вектра» – «Карбон» – 3:4 (0:2)

«Вектра» – «Карбон» – 3:4 (0:2) Голи: Колот (2), Орел – Петриченко, Черненко, Сердюк, Григорян

Гру команди почали на зустрічних курсах, обмінюючись гострими атаками, але «швидкого» гола нікому забити не вдалося забити. Поступово м’ячем став частіше володіти Карбон, а на 5 хвилині поєдинку їм вдалося відкрити рахунок у зустрічі. Вектра, пропустивши гол, не побігла швидко відігруватися, а зробила ставку на розмірену підготовку свої атак. Натомість карбонівці були налаштовані збільшити свою перевагу у рахунку, що вони згодом і роблять – 0:2. Ближче до перерви темп зустрічі дещо впав, але при цьому першим номером намагалися грати вектрівці. Карбон більше вів гру від оборони і перед перервою мав нагоду збільшувати свою перевагу у рахунку, але не зумів реалізувати свої гольові моменти.

«Вектра» – «Карбон» – 3:4 (0:2)

Голи: Колот (2), Орел – Петриченко, Черненко, Сердюк, Григорян

Весняно-літній чемпіонат Черкащини-2021 «Вектра» – «Карбон» – 3:4 (0:2) "«Вектра» – «Карбон» – 3:4 (0:2) Голи: Колот (2), Орел – Петриченко, Черненко, Сердюк, Григорян"

Title in Весняно-літній чемпіонат Черкащини-2021 «Вектра» – «Карбон» – 3:4 (0:2)

2021-04-23 05:08